CONTACT & BEZOEK


Argos, Centrum voor Kunst en Media

Werfstraat 13 // 1000 Brussel

België

T +32 (0)2 229 00 03 // F +32 (0)2 223 73 31

E info@argosarts.org

BTW BE 0431.119.765

 

Praktisch

* Tentoonstellingen zijn toegankelijk voor het publiek van WOENSDAG tot en met ZONDAG van 11u00 tot 18u00. Nocturne tot 21u00 elke laaste woensdag van de maand.

* De MEDIATHEEK is toegankelijk voor het publiek :

- Tijdens tentoonstellingen in het weekend geopend van 11:00 tot 18:00 (na aanmelding receptie)

- Open van Maandag tot Vrijdag van 10:00 tot 18:00 op afspraak. Maak ten laatste twee werkdagen voor je gewenste bezoek een afspraak door een e-mail te sturen naar medialibrary@argosarts.org, waarbij je het onderwerp van je research vermeldt. Voor inlichtingen hieromtrent kan je ook steeds telefonisch terecht op het nummer +32 (0)2 229 00 03.

* De kantoren zijn open van maandag tot vrijdag van 10u00 tot 18u00. De kantoren zijn gelegen aan de Koopliedenstraat 62.


Locatie

Argos is gelegen in de buurt van het Saincteletteplein, ingang Werfstraat 13 (voor het publiek) of Koopliedenstraat 62 (voor de kantoren).

Argos is makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer: neem tram 51 of metrolijnen 2 en 6, halte IJzer.


View Larger Map



Inlichtingen

MEDIATHEEK // medialibrary@argosarts.org

DISTRIBUTIE // distribution@argosarts.org

PERS & COMMUNICATIE // communication@argosarts.org

FACILITEITEN // video@argosarts.org

PROGRAMMA // programmation@argosarts.org

TICKETS & ONTHAAL // reception@argosarts.org


Argos medewerkers

Laurence ALARY // Distributie

distribution@argosarts.org

Andrea CINEL // Curator / Programmacoördinator

andrea@argosarts.org

Hajar LEHYAN // Assistent Programmacoördinator

hajar@argosarts.org

Jérémy NAKLE // Receptie // Publieksbemiddeling

jeremy@argosarts.org

Rolf QUAGHEBEUR // Algemeen directeur

rolf@argosarts.org

Sofie RUYSSEVELDT // Collectiebeheerder

sofie@argosarts.org

Ive STEVENHEYDENS // Curator / Communicatie

ive@argosarts.org

Bram WALRAET // ICT Manager

bram@argosarts.org


Argos bestuur

Olivier AUVRAY // Bestuurder

Marjolijn BARBIER // Bestuurder

Johan BLOMME // Voorzitter

Emmanuel BOODTS // Bestuurder

Suzanne CAPIAU // Bestuurder

Dries COOLS // Bestuurder

Olga VAN OOST // Bestuurder